Studio all – IN – 1

Naše studio vám nabízítyto služby:

  • celková klasická masáž celého těla
  • masáž jednotlivých částí těla: končetin, zad a šíje
  • Aromamasáž
  • masáž přírodními BIO balzámy: čokoládovou či kokosovou fantazií
  • parafínový zábal bolestivých partií těla
  • Masáže i u vás doma! – Masáže v pohodlí Vašeho domova – příplatek na služby +100,- Kč.

Masáže dětí a kojenců

Hmat je prvním smyslem a prostředkem komunikace dítěte.
V celé řadě národů, které jsou více ve spojení s přírodou, jsou masáže dětí pokládány za běžnou součást péče o dítě.
Masáž patří mezi základní dovednosti matky a tato dovednost se předává z pokolení na pokolení.
Spojením láskyplného dotýkání s použitím éterických olejů získáme účinnou terapeutickou metodu natolik univerzální, že ji můžeme používat jak u zdravých, tak i handicapovaných dětí všeho věku a také u dospělých.
Prohlubuje pouto mezi rodičem a dítětem, stává se oboustrannou radostí a potěšením.
Výborně se též osvědčuje při péči o předčasně narozené děti. Láskyplný dotek je součástí správné výchovy, dítě jím nemůžeme rozmazlit.
Potřebuje jej, aby se rozvíjelo po lidské stránce. Pokud se masáže provádějí pravidelně, jsou pro dítě stimulující, posilující a tím, že zbavují napětí, zároveň zklidňující – dítě se naučí relaxovat, soustředit, lépe usíná a netrpí na bolesti bříška.
Jsou též vhodné např. pro děti s poruchami učení, s alergiemi, ekzémy a astmatem.
Dítě potřebuje projevenou lásku.

Kurz masáží dětí a kojenců pro rodiče

Jedná se o individuální kurs v klidu a pohodlí Vašeho domova.
To, že se průběh kursu zcela přizpůsobuje jednomu dítěti, umožňuje probrat vše potřebné během jednoho setkání.
Seznámíte se také se základy aromaterapie pro běžné domácí používání.
Technice baby masáží se můžete naučit už v těhotenství a s miminkem pak začít hned od narození, což velmi doporučuji.

 

Masáž v období šestinedělí

Po kursu baby masáže může následovat masáž maminky (podle předchozí domluvy).
Těším se na Vás a Vaše dítě!

Přijďte uvolnit své unavené tělo

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, migrény, regeneraci nohou a rukou po sportovním a pracovním výkonu.

Masáž je jedním z nejstarších léčebných postupů. Ke zmírnění bolestí byla používána již cca 3000 let před naším letopočtem. Lidská kůže je totiž ve skutečnosti největším orgánem našeho těla s miliony nervových zakončení. Není proto nic přirozenějšího než použití masážních hmatů a tlaků ke zmírnění bolestí a potíží, nebo třeba jen k navození příjemně uvolněného stavu tak vzácného v naší uspěchané době. Při klasické masáži se používá tlak, tření, hnětení či vytřásání příslušných svalových partií.

Masáž přírodním BIO balzámem – Čokoládová fantazie

Spojení teplé čokolády a relaxační masáže Vás zavede do světa čokoládové fantazie. Čokoláda působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a vyhlazenou. Čokoláda zároveň obsahuje přírodní antioxidanty, které posilují imunitní systém a poradí si i s usazenými toxickými látkami pod kůží. Čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku, protože obsahuje mnoho blahodárných látek pro lidský organizmus.

Masáž přírodním BIO balzámem – Kokosová fantazie

Kokosová masáž je unikátní masáž s přírodní vůní kokosu. Budete se cítit od hlavy až k patě zahaleni do jemné exotické vůně dálek. Tato něžná technika s výrazně relaxačním účinkem spojuje jemný skluz kokosového mléka s velmi jemnou vůní kokosu.
Používám čistý přírodní kokosový tuk v BIO kvalitě, který taje při teplotě 25 °C a ponecháním v pokojové teplotě nebo vložením do teplé vodní lázně přejde do tekutého stavu. Výborně se hodí jak k ošetření celého těla, tak k použití na pleť či jako vlasový balzám.

Aromamasáž

„Ve vůni květin a přírody hledej klid mysli a radost ze života.“

Aromaterapie se traduje již od dob starého Egypta. Kleopatra vynikala znalostmi v tomto oboru a díky válkám s Římem se podařilo propašovat některé z těchto vědomostí i na evropskou pevninu.

Aromaterapie funguje na principu doplňování chybějících harmonizujících složek do těla a tím docílení vyvážení a zmírnění až odeznění problematických reakcí.
Je to způsob, jak si sobě i tělu dopřát odpočinek v podobě uklidňujících a povznášejících pocitů.

Aromaterapeutická masážzahrnuje ošetření celého těla odvlasové části až po konečky prstů. S použitím aromatických olejů přírodního původu, které působí biologickou aktivitou na různé orgány a vnímáním vůně i na celý organismus

Přírodní složky jako éterické a panenské oleje, vitamíny, rostlinné extrakty, karoten a mnoho bioaktivních látek významně napomáhají šetrnému ošetření Vaší pleti i Vaší duše.

Parafínové zábaly uvolňují a vyživují

Parafín je speciální vosk, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby. Změkčuje také ztvrdlou kůži a pomáhá při odstraňování celulitidy.

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhle při teplotě 52-62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.

Použití parafínu

  • choroby pohybového aparátu
  • chronická revmatoidní artritida, choroby drobných kloubů končetin
  • zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou